Poprawiam okolice

Co robi człowiek kiedy mu się nudzi i jest chory i nie może się ruszyć z domu? Z nudów zaczyna poprawiać internet. Moją ambicją było poprawić jak najwięcej internetu w ciągu określonego czasu (czyli godziny), ale to nie takie proste, bo najwięcej trzeba poprawiać na forach, a na niektóre trzeba się długo i cierpliwie rejestrować, co mnie dodatkowo nudzi i rezygnuję wtedy z poprawki.
Żeby się nie rozproszyć za bardzo poprawiałem tylko jedno słowo wpisując w komentarzach lub przesyłając autorom strony taki tekst: Jeśli chodzi o zamieszczony wiersz „Deszcz jesienny”. Przepraszam, jestem kimś kto chce poprawić cały internet: nie „miodem”, ale „młodem”, czyli po naszemu „młodym”, chodzi o lico młode, a nie o żaden miód. Koniec wiadomości, pierwsze zdanie to był tytuł, jeśli był wymagany.
Nawet nie przypuszczałem jak bardzo owo „miodem” jest popularne w sieci, choć zupełnie jest bez sensu w kontekście wiersza. Moja akcja jest jak rzucanie się z metryką na słońce, no ale naprawdę mi się nudzi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s